sobota, 14 kwietnia 2012

W grobie - Jeaniene Frost

Trzecia część cyklu Nocna Łowczyni.


To powinien być najlepszy czas w życiu półwampirzycy Cat Crawfield. Ze swoim nieumarłym kochankiem Bonesem u boku z powodzeniem chroni śmiertelników przed złymi nieumarłymi. Jednakże, chociaż Cat używa kolejnych przebrań, żeby zachować swoją prawdziwą tożsamość w tajemnicy przed zuchwałymi krwiopijcami, zostaje w końcu zdemaskowana, a to naraża ją na straszliwe niebezpieczeństwo.


Jakby tego było mało, dawna znajoma Bonesa z determinacją usiłuje pogrzebać go raz na zawsze. Schwytana w sieć mściwej wampirzycy, ale zdecydowana pomóc Bonesowi, który stara się nie dopuścić do użycia śmiertelnie groźnej magii, Cat pozna prawdziwe znaczenie określenia ,,zła krew". I nie pomogą jej sztuczki, których się nauczyła jako agentka specjalna. Będzie musiała zdać się na swoje wrodzone instynkty, żeby uratować siebie i Bonesa od losu gorszego niż śmierć.

Trzecia część trzyma poziom. Świetna zabawa. Mam nadzieję, że Pani Frost nadal pisze i nie będziemy musieli długo czekać na kolejne jej książki. Przypominam, książka nie dla dzieci... dla dorosłych jak najbardziej. Polecam!

1 komentarz:

  1. Książki pani Frost bardzo mi się spodobały. Humor jest zabójczy. Przy czytaniu tej serii ryczałam jak bóbr i śmiałam się jak nigdy wcześniej. Bardzo miła mieszanka. Na pewno sięgnę po kolejne części historii Cat :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...