niedziela, 19 czerwca 2011

Poza cieniem - Brent Weeks

Trzeci tom Trylogii Nocny Anioł.

Logan Gyre jest królem Cenarii, oblężonego królestwa, dysponującego szczątkową armią i odrobiną nadziei. Ma jedną szansę i desperacki i ryzykowny pomysł, który może zniszczyć jego kraj.
Na północy nowy Król-Bóg ma plan. Jeśli go zrealizuje, nikt już nie zdoła go powstrzymać.
Kylar Stern nie ma wyboru. Żeby ratować przyjaciół – i być może wrogów – musi dokonać niemożliwego: zamordować boginię.
Poza cieniem – to gęste od zwrotów akcji zakończenie trylogii „Nocny Anioł”.
Świetna trylogia. Świetne zakończenie. Doskonale się czyta. Serdecznie polecam!.
Wszystko byłoby świetnie gdyby nie moja fiksacja. Książka jest gruba. Bardzo szybko przyzwyczaiłam się do lekkiego Kindla i nagle książki zrobiły się niewygodne, zbyt grube (a przecież im grubsza książka tym lepiej), zbyt ciężkie, czcionka zbyt mała, zbyt duża, odstępy między wierszami zbyt duże, zbyt małe... zwariowałam! I miotałam się między kiepskim ebookiem a ciężką książką. I nie mogłam się zdecydować jak czytać! 

4 komentarze:

 1. Tak to jest jak się ma za duży wybór :) Ja uwielbiam zapach książek i wygodę Kindle - jaak to połączyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam aż pierwszy tom trylogii pożyczy mi siostra ;]. Lubię czytać ebooki co prawda nie jest to zbyt przyjemne na PC, ale planuję zakup Kindla. Wydaje mi się, że mimo wszystko zawsze będę kochała bardziej prawdziwe książki niż te elektroniczne :). Chociaż pewnie musi być dziwnie po cieniutkim, leciutkim Kindlu trzymać tom mający kilkaset stron. Jestem ciekawa jak ja zareaguję na zmianę ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie. Na początku brakowało mi właśnie tego ciężaru, objętości, zapachu. Teraz po kilku przeczytanych na kindlu książkach wolę kindla. Książki mam, oglądam, przekładam zakładkę na miejsce, w którym aktualnie jestem na kinlu... jednak dużo wygodniejszy dla rąk i oczu jest czytnik. Na komputerze nawet nie próbowałam czytać książek... szkoda oczu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kindel to dobra inwestycja - coś wiem na ten temat :-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...