czwartek, 23 czerwca 2011

Las Zębów i Rąk - Ryan Carrie

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Ilość stron: 350
Okładka: miękka
Rok wydania: 2011Las Zębów i Rąk to jeden z największych bestsellerów gatunku literatury Young Adult ostatnich lat, porównywany popularnością do cyklu Zmierzch Stephenie Meyer, Dary Anioła Cassandry Clare czy Igrzyska Śmierci Suzanne Collins. 
Las Zębów i Rąk przedstawia bardzo mroczną, a jednocześnie niezwykle wciągającą wizję świata po zagładzie, w którym młoda dziewczyna musi dokonać trudnych wyborów między tym w co wierzy, a tym w co każą jej wierzyć, między światem swoich marzeń, który zna tylko z opowieści matki, a krwawym ale znanym światem, który ją otacza. Musi też wybrać między tym, który ofiarowuje jej swoją miłość, a tym, któremu ona chce ją ofiarować.

W świecie, w którym nie ma nadziei, każdy wybór musi zostać okupiony dużą ofiarą. Tylko czy droga do spełnienia własnych marzeń okaże się warta poniesionych ofiar...? [z okładki]

Obiecywałam sobie, że nie będę zaczynała trylogii, które nie zostały jeszcze wydane do końca! I nie dotrzymałam. Szkoda. Teraz będę czekała do października na kolejny tom... i nie wiadomo ile na tom trzeci. Las... wciągnął mnie, złapał i nie wypuścił póki nie przeczytałam do końca. Dobrze, że trafiło akurat na dzień wolny. Nic mnie nie odrywało od lektury. Świetnie się czyta. Serdecznie polecam!

4 komentarze:

 1. Mam wielką ochotę na ta książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam ją zaraz po premierze i gorąco polecam ;)
  Podobała mi się bardzo - wstrząsająca ale pełna akcji. Nie mogę doczekać się części następnej !

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę mam w planach i już nie mogę się doczekać:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Liczę na pożyczkę! Ciekawie się zaczyna... będziemy oczekiwać kolejnych części razem :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...