piątek, 16 sierpnia 2013

W imię miłości - Katarzyna Michalak

Trzymająca w napięciu historia o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, potrzebie bycia kochanym, tęsknocie za prawdziwą rodziną i o tym, że cuda się zdarzają.

Edward, właściciel pięknego starego domu na Jabłoniowym Wzgórzu, nie przeczuwa rewolucji, która nagle nastąpi w jego życiu. Rewolucja ma na imię Ania, ma dziesięć lat i właśnie straciła wszystko... Tajemnica z przeszłości zmusi mężczyznę do postawienia pytań o to, co naprawdę jest ważne i czy w jego życiu jest miejsce na rodzinę. Książka zaskoczy bogactwem emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ogromna ilość wzruszeń gwarantowana!

Jak zwykle wciągająca opowieść. Jestem tylko zawiedziona, że za 33 zł mamy krótkie opowiadanie. Z informacji w księgarni wynika, że 280 stron... pewnie wielką czcionką z dużymi odstępami między wierszami i ogromnymi marginesami. Podejrzewam... bo kupiłam e-booka, którego przeczytałam w 3 godziny (a czytam bardzo wolno). Mimo całej sympatii do autorki i jej książek, które bardzo lubię i wszystkie kupuję (ostatnio ciut tańsze wersje elektroniczne)... czuję się oszukiwana... za takie pieniądze... treści powinno być przynajmniej dwa razy więcej.
Książkę oczywiście bardzo polecam. To piękne i wzruszające opowiadanie. Od samego początku zalewałam się łzami... czytać się nie dało. Podsunę je mojej córce. I czekam na kolejne...

1 komentarz:

  1. Mam w planach książki tej autorki, gdyż wiele dobrego o niej słyszałam. Ale raczej na początek sięgnę po inne jej powieści.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...