poniedziałek, 17 września 2012

Bezpieczna przystań - Nicholas Sparks

Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie, pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachowywać dystans do momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci. Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć o przeszłości, to drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

Czyta: Krzysztof Gosztyła

Doszło do tego, że moje dziecko czyta książki, których ja nie czytałam i to nie ja jej je poleciłam. Muszę to przełknąć i nadrabiać, żeby wiedzieć co czyta moje dziecko. Więc sprawdziłam. I fajnie. Bo słuchało się świetnie a opowieść wciągająca.

2 komentarze:

  1. powoli przekonuje się do audiobookow. mam jedną powieść Nicolasa Sparksa. Muszę w końcu ją przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Coraz bardziej lubię audiobooki ze względu na brak czasu, a tę powieść Sparksa z pewnością przeczytam (albo przesłucham).

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...