poniedziałek, 16 stycznia 2012

Strażnicy Veridianu. Tom 2. Mrok - Marianne Curley


Wydawnictwo: Jauar
Ilość stron: 432
Okładka: miękka
Rok wydania: 2011
Moja ocena: 5.5/6


Drugi tom niezwykłej trylogii o Straży - tajemniczej organizacji strzegącej ludzkiej historii. Tym razem narratorami opowieścią są Isabel i tajemniczy Arkarian.
Isabel i Ethan, do których dołączył teraz wciąż sceptyczny wobec zadań Straży Matt, muszą udać się w podróż inną niż wszystkie. Arkarian, mistrz Ethana, został uprowadzony przez akolitów chaosu i uwięziony w koszmarnym, pełnym najbardziej nieprawdopodobnych stworzeń, świecie. Trybunał nie zgadza się na akcję ratunkową, jednak Isabel, której więź z Arkarianem jest coraz silniejsza, nie zważa na konsekwencje! Dziewczyna namawia Ethana i swego brata, by postawili wszystko na jedną kartę i zaryzykowali przyszłość swoją i całej organizacji...

Świetne. Przeczytałam błyskawicznie mimo braku czasu. Wlazłam do wanny i wyszłam dopiero gdy przeczytałam od połowy do końca. Doskonale się czyta. Żałuję, że nie ma jeszcze tomu trzeciego. Ale zdaje się, że już niedługo. Bardzo była mi potrzebna ta lektura. Szczerze polecam!

4 komentarze:

  1. Długa musiała być ta kąpiel xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Super recenzje. Bardzo pomagają w wyborze książki. Zapraszam równiez do mnie: mojerecenzjeksiazek.blox.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Fantasy to jeden z moich ulubionych gatunków literackich, a ta książka jawi się bardzo zachęcająco. Świetna recenzja. Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...