poniedziałek, 23 stycznia 2012

Pocałunek nocy - Sherrilyn Kenyon


Wydawnictwo: MAG
Ilość stron: 432
Okładka: miękka
Rok wydania: 2011
Moja ocena: 5/6

Czwarta część cyklu Mroczny łowca.
"Pocałunek Nocy" to kolejne spotkanie z cyklem opowiadającym o Nocnych Łowcach pióra Sherrilyn Kenyon. Autorka ta cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko na polskim, ale i na światowym rynku wydawniczym. Jednak nawet jeśli nie czytaliście poprzednich tomów, nie powinniście mieć większych problemów, by odnaleźć się w ich rzeczywistości.
Jak dla mnie nadal świetne. Szkoda tylko, że na kolejną część trzeba czekać. Lubię jednak czytać serie bardziej w kupie. Mam nadzieję, że kolejne części będą wydawane szybciej niż do tej pory.
Naprawdę lubię tego typu książki. Można dać się wciągnąć i zapomnieć o rzeczywistości. Tradycyjnie przyczepię się do okładki... czy na okładce nie powinni być przedstawienie główni bohaterowie? Znowu nie są. Zachęcam ludzi zajmujących się wydawaniem tej serii (i nie tylko tej) do przeczytania książki przed projektowaniem okładki. A jeśli już grafik nie lubi czytać... to niech zapyta dokładnie kogoś kto jednak przeczytał... jak wyglądają główni bohaterowie. Z treści jasno to wynika. I to tyle. Do niczego więcej się nie przyczepię.
Serdecznie zachęcam do poznania Mrocznych Łowców!

2 komentarze:

  1. Nie wiem czemu, ale ta książka mi się nie podoba. Nie wiem czemu, po prostu jej nie przeczytam i już.:D

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie dla mnie, ta seria zupełnie mnie nie kręci

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...