poniedziałek, 19 maja 2008

Czarny Pergamin - Rafał Dębski

W magicznym Czarnym Pergaminie zapisano przyszłość królestwa Vereeny. Jak wieść niesie, każdy, kto przeczyta ów dokument, a nie okaże się tego godzien – szybko zakończy żywot. Jednak pomimo tej przepowiedni, wielu mieszkańców królestwa chce poznać jego treść. Możesz znaleźć się wśród tych, którzy odkryją prawdę zawartą w Czarnym Pergaminie. (wp.pl)

Ciekawa i wciągająca... miło spędziłam czas.

3 komentarze:

 1. chomik007
  2008/05/21 12:52:42
  Jestem z siebie dumny i nieco dziwię się sobie jednocześnie. Pilipiuka znam dobrze i dzisiaj będąc w Świecie Książki i szukając tytułu, który mogę kupić kupiłem "Oko jelenia". Stwierdziłem, że warto zaryzykować i samemu przeczytać. W końcu co Pilipiuk, to Pilipiuk.

  OdpowiedzUsuń
 2. czytamy_ksiazki
  2008/05/21 20:18:15
  A ja jakoś nie mogę zabrać się za jej czytanie... Na dokładkę dzisiaj wypatrzyłam: Oko Jelenia. Srebrna Łania z Visby - 0d 30 maja w sprzedaży.
  Czytaj więc i daj znać jak Ci się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. chomik007
  2008/06/02 14:24:14
  Przeczytałem w trzy-cztery dni. Ale jakoś zapomniałem o niej napisać. Też się zorientowałem, że kolejna część dostępna już jest, ale poczekać mi będzie na nią jeszcze miesiąć. Co za dużo Pilipiuka, to nie zdrowo. Właśnie "Księżniczkę" i "Dziedziczki" przeczytałem.

  A samo "Oko Jelenia" jest strasznie nie-pilipiukowe. Dziwnie się je czyta, ale wynika to chyba z faktu, że autor wie, że będzie więcej części (podobno 10) i nie wszystko jest zamknięte we wspólną klamrę. Samo zakończenie następuje w chwili, gdy spokojnie można było nieco więcej napisać. Ale poziom trzyma. Czekam, co będzie w "Srebnej Łani", ale najbardziej wyczekuję Wędrowycza, który ma się pojawić w przeciągu roku.

  Pozdrawiam, Chomik

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...