czwartek, 20 grudnia 2007

Ogród letni - Paullina Simons

Przed przeczytaniem ostatniego tomu sagi o Tatianie i Aleksandrze postanowiłam zrobić sobie przerwę... nie da się ukryć, że dwa ostatnie miesiące żyłam w ich świecie i czas był najwyższy oderwać się trochę od tego, zmienić temat, nastrój, okoliczności. Rozpoczęłam więc Brzemię rzeczy utraconych. Nie na długo jednak... Tatiana szybko mnie przyciągnęła do siebie... i znowu zapadłam na długie godziny w ich świecie... niestety skąpo wydzielane mi przez "prawdziwe życie".

Czytanie całej sagi zajęło mi prawie trzy miesiące... nie żal mi jednak ani chwili. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać tak wciągającą i zajmującą powieść. Serdecznie polecam ją "molom ksiażkowym" jako długie chwile relaksu, lecz nie tylko im... mniej maniakalni czytelnicy też znajdą wiele radości w jej lekturze. POLECAM i smacznego życzę ;)

4 komentarze:

 1. makneta
  2008/01/01 10:04:47
  Szkoda, że nie trafiłam tu wcześniej, uniknęłabym gafy. Podarowałam mamie na gwiazdkę 3 część tej opowieści, bo nie wiedziałam o wcześniejszych. Tak to jest jak człowiek kieruje się okładką i kilkoma zdaniami na końcu książki.
  Pozdrawiam noworocznie.
  Makneta

  OdpowiedzUsuń
 2. czytamy_ksiazki
  2008/01/01 13:03:01
  Przeczytanie tej książki jako odrębnej... krzywdy nie zrobi... ale szkoda... szybko kup (wypożycz) dwa poprzednie tomy i też przeczytaj... nie będziecie żałować :)
  Pozdrawiam
  Gość: ola, uwm

  OdpowiedzUsuń
 3. Gość: ola, uwm-a014-77.uwm.edu.pl
  2008/01/15 12:47:17
  Czytając "Jeźdźca miedzianego" i "Tatianę i Aleksandra" nie mogłam się oderwać od książek! Są niesamowite i przeczytanie ich zajęło mi w sumie tydzień (a przecież pracuję) "Ogród letni" to książka według mnie nie dorównująca poprzedniczkom. Mimo iż czyta się ją dość przyjemnie mam wrażenie że "jem odgrzewane kotlety". Polecam jednak czytelniczkom tą powieść bo każdy przecież może mieć swoje zdanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Gość: Anulka, btp111.neoplus.adsl.tpnet.pl
  2009/09/01 21:50:04
  Cudowna...a zakończenie tak poruszające, że aż brakło mi tchu....

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...