czwartek, 25 kwietnia 2013

Sklepik z Niespodzianką. Lidka - Katarzyna Michalak

Sklepik z Niespodzianką to wciąż miejsce spotkań grupy zaprzyjaźnionych kobiet: sympatycznej właścicielki - Bogusi, pięknej i humorzastej tap madl - Konstancji, energicznej femme fatale - Adeli, zagubionej pani weterynarz - Lidki, dobrej duszy miasteczka - Stasi. Jednak w małej nadmorskiej miejscowości nastał czas zmian. Lidka była kiedyś uroczą, kochającą życie kobietą. Jednak teraz opętana jest marzeniem o dziecku - własnym, ukochanym maleństwie. Z lekarki weterynarii, którą w Pogodnej lubiano i szanowano, ze wspaniałej przyjaciółki, na którą Bogusia, Adela i Stasia mogły liczyć, Lidka przeistacza się w godną pożałowania istotę, raniącą najbliższych. Co jeszcze gotowa jest poświęcić, by tylko zostać matką? Także w życiu Bogusi i Adeli pojawiają się niespodziewane trudności. Czy kobiety odnajdą w końcu spokój i szczęście? Czy los się do nich uśmiechnie? 

Jak zwykle bardzo fajnie. Przeczytałam gdy tylko dało się kupić e-booka. Z braku czasu i energii narobiłam sobie bardzo dużo zaległości we wstawianiu tu tego co przeczytałam. Nawet nie obiecuję, że szybko to nadrobię :). Książki Kasi bardzo lubię i przeczytam wszystko co napisze! Dla mnie to zawsze chwile relaksu i wytchnienia. Czekam na kolejne książki. Polecam!

2 komentarze:

  1. Sympatyczna ta seria była, teraz czekam na najnowsze premiery

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam dwa pierwsze tomy i mnie oczarowały. Czytałam wiele negatywnych opinii odnośnie ostatniej części... Książka czeka na półce, więc sama się przekonam.
    Kasia Michalak pisze rewelacyjnie! ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...