niedziela, 28 kwietnia 2013

Aleja bzów - Aleksandra Tyl

Na głowę Izabeli, młodej, samotnej dziennikarki spadają kolejne problemy. Zawierucha w pracy, nagły wyjazd jedynej przyjaciółki, kłopoty finansowe - to wszystko kumuluje się w jednym czasie. Na domiar złego nadchodzi wiadomość, że pałac na wsi, położony przy uroczej Alei Bzów, w którym Izabela spędziła dzieciństwo i w którym mieszka jej babcia - został sprzedany przez gminę i staruszka niebawem zostanie eksmitowana. Dopiero gdy Izabela poznaje Monikę - matkę chorego dziecka, jej własne problemy odchodzą na dalszy plan. Zaangażowana w pomoc nowej koleżance, pochłonięta pracą, nie zauważa, że i do niej powoli zaczyna uśmiechać się szczęście. Bo choć przeprowadzka babci wydaje się być nieunikniona, to każda wizyta w Alei Bzów powoduje u Izabeli mocniejsze bicie serca...

Czyta: Joanna Lissner

Całkiem przyjemna powieść obyczajowa. Lubię od czasu do czasu przeczytać o takiej sielance z niby problemami. Polecam... dla odprężenia.

2 komentarze:

  1. Wygląda zachęcająco, z tym że zdecydowanie wolę papier, poszukam w każdym razie. Kontynuację jak widziałam również polecasz zatem tym bardziej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapiszę sobie tytuł, bo mam wrażenie że mi się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...