sobota, 2 marca 2013

W krainie białych obłoków - Sarah Lark

Barwna saga rodzinna rozgrywająca się na tle wspaniałych krajobrazów i mało znanej historii Nowej Zelandii. Rok 1852, Londyn. Dwie młode kobiety wyruszają w rejs na odległą i tajemniczą wyspę. Obie rozpoczynają w ten sposób nowe życie. Obie zostaną żonami mężczyzn, których nie znają. Lady Gwyneira jest zaręczona z synem bogatego „owczego barona”, natomiast Helen, młoda guwernantka, odpowiedziała na anons poszukującego żony farmera. Każda z nich związała swój los z krainą, którą wyobraża sobie jako raj. Czy tam, na drugim końcu świata, odnajdą miłość i szczęście? Fascynująca opowieść o miłości i nienawiści, zaufaniu i zdradzie i o dwóch rodzinach, których losy zostały ze sobą splątane na zawsze.

Bardzo fajna saga. Doskonale się czyta. Od pierwszych literek wciąga i dłuuugo trzyma. Do tego stopnia, że czytając kolejną książkę... włączając czytnik spodziewałam się zielonych pastwisk, potrzebowałam chwili aby zdać sobie sprawę, że tą już skończyłam... i czytam coś innego. W tej sytuacji... musiałam tam wrócić... więc zabrałam się za kontynuację. Serdecznie polecam.

6 komentarzy:

 1. What are the custοmer and tantric
  mаѕsаge healer duгing tantгіc massаgе,
  if thе tantrіс mаѕsаge heаler is unаwarе of the outbreak.


  Feel fгеe to νіsіt my wеb-sitе; tantric massage London

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc na tą klimatyczną okładkę już widzę, że lektura będzie znakomita. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdecydowałabym się na książę już po samej okładce, a te "zielone pastwiska" zapowiadają się bardzo ciekawie... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już wcześniej upatrzyłam sobie tę książkę i jeśli tylko znajdę ją na papierze to z pewnością nie odpuszczę :) przepiękna okłada a i treść wydaje się być cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć!
  Wiem jak odbierane są takie wiadomości, bo sama piszę bloga, ale mimo wszystko spróbuję. Wiesz dlaczego? Bo chcę pomóc koleżance. Niesamowicie utalentowana bloggerka wydała książkę, ale w naszym kraju nie wspiera się debiutantów. Książka ma same pozytywne recenzje, więc na pewno spodoba się ludziom, jeśli ją przeczytają. Może i Ty się skusisz?
  Chociaż sprawdź: www.o-k.xn.pl

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...