piątek, 29 czerwca 2012

Kaznodzieja - Camilla Läckberg

Akcja drugiej powieści kryminalnej Camilli Läckberg, tak jak poprzedniej, rozgrywa się w Fjällbace, małej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed bardzo skomplikowaną zagadką. Jaki jest związek między morderstwem młodej kobiety, której zwłoki odnaleziono w Wąwozie Królewskim, a sprawą sprzed dwudziestu pięciu lat, dotyczącą zaginięcia dwóch dziewczyn? Prawda okazuje się okrutniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Sytuacja podobna jak poprzednio. Książka przeczytana jakiś czas temu. Zapomniałam wspomnieć o niej na blogu. Więc nadrabiam.
Już wiem, że lubię tą serię. Będę czytać kolejne.

4 komentarze:

 1. A ja chyba muszę zwrócić swoją uwagę na kryminały. Oczywiście ukochałam fantastykę. Widzę, że ty również ukochałaś serię pani Bishop. Uwielbiam ją. Póki co zatrzymałam się na 5 tomie i troszkę brakuję mi pieniążków, na kolejne, ale z chęcią do nich wrócę. A czytanie historii Lucivara z tomu 4 to miód na moje uromantycznione serce :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dopiero niedawno odkryłam Czarna Serie,ale tez ja bardzo polubiłam i mam wielka ochotę przeczytać w końcu coś autorstwa Lackberg :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serii nie znam, ale się zainteresuję chyba. Pozdrawiam ciepło :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjaciółce w ogóle się nie podobała czarna seria, ale myślę, że będę musiała przekonać się o tym sama :) Jak gdzieś wypatrzę w bibliotece to od razu wypożyczę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...