wtorek, 30 października 2012

Mistrz - Katarzyna Michalak


Bestsellerowa polska pisarka, Katarzyna Michalak, znana z delikatnych powieści dla kobiet jak m.in. Poczekajka, Rok w Poziomce, Nadzieja, oraz Sklepik z Niespodzianką  napisała coś zupełnie nowego i bardzo tym wszystkich zaskoczyła…

„Mistrz” to pierwsza część „Serii z tulipanem”, otwierająca cykl: POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE.

To sensacyjna powieść tylko dla dorosłych, pełna erotyzmu, namiętnych scen, nie przekraczających jednak granic dobrego smaku. Jest w niej wszystko, czego szukają miłośnicy gatunku: zbrodnia, tajemnica, intensywne relacje między bohaterami i bardzo gorąca atmosfera.

Mam mieszane uczucia. Nie jestem pewna czy taka Katarzyna Michalak mi się podoba. Nie chodzi o to, że sceny erotyczne, to mi nie przeszkadza... nawet lubię erotykę w książkach. Książka jakby nie dokończona, pewnie dlatego, że to część pierwsza. Zdecydowanie bardziej podobała mi się Nadzieja. Myślę, że to w porządku... nigdy nie da się zadowolić wszystkich. I tak uwielbiam książki Kasi M.

3 komentarze:

 1. Jak mi jest cięzko przywyknać, że pisząc o Kasi M nie piszesz o mnie :P

  Mnie strasznie ta książka ruszyła, zakończenie spędzało mi sen z powiek i powodowało biegunkę myśli. Tej książki i Nadziei nie ma co porównywać, obie są tak skrajnie różnie, że ciężko uwierzyć, że jedna Autorka Je popełniła. Nadzieja dotyka wielu problemów, skłania do refleksji, poważnych przemyśleń, a Mistrz mimo całego bagażu emocji jakie wzbudza to jednak powieść, sensacyjna, ze świetnymi wątkami, ale służąca oderwaniu się od rzeczywistości.

  Żeby jasne było obie te książki uwielbiam :D I żadnej nie chcę umniejszać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę ! mimo wszystko chcę ... musęe kupić .

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam, oj tam. Fakt jeszcze nikt nie dogodził każdemu. Chyba każda z nas oczekuje czegoś innego. Mam mistrz uwiódł... no cóż...
  Mam nadzieję, że pojawi się kontynuacja ;)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...